H

Hakkımızda

HakkımızdaHAKKIMIZDA

Turhan Apart, yaz yada kış sezonunda tatilcilere otel, motel yada pansiyon haricinde ev ortamı gibi rahat bir konaklama imkanı sunan işletmedir.


Binamız da 3 adet 1+1 apart daire 2 adet 2+1 apart daire ve 3 adette stüdyo tipi olmak üzere toplam 8 apart vardır. Her dairenin kendine has özelliği olmakla beraber ebatlarına göre farklı yatak sayılarına sahiptirler. Dairelerin resimlerine ve özelliklerine Menü'de bulunan "Apartlarımız" sekmesinden inceleyebilirsiniz.


Binanın mülkü kendimize ait olduğu için tatilcilerin hepsi aynı haklara sahiptir. Dolayısıyla kimse kimsenin hal ve hareketlerine , eğlencesine karışmamaktadır. Sadece gürültü dozunu ve saatini şaşıran tatilci olursa mülk sahibi olarak gerekli uyarıları yapmayı diğer sakinlerin huzuru için görev bilmekteyiz. Ana binanın en üst katında kendimiz ikamet ettiğimiz için günün her saati ihtiyaçlarınızla ilgilenmekteyiz.


Her müşteriden sonra dairelerimizin genel temizliği yapılmakta, lavabo ve klozet dezenfekte edilip bir sonraki müşteriye temiz şekilde teslim edilmektedir. Bu sebepten dolayı günü dolup çıkış yapacak olan tatilcinin çıkış saati 12:00'dir. Yeni giriş yapacak olan tatilcinin ise giriş saati 14:00 dür. Bu iki saatlik süre arasında daire bir sonraki misafire hazır hale getirilmektedir. Yaz sezonunda özellikle otobüs saatlerinin farklılık göstermesi ve her istenilen saate bilet bulunmamasından dolayı erkenden Akçay'a gelen misafirleri otogardan aracımla ücretsiz olarak karşılamaktayım ve daire temizliği yapılana kadar yada giriş saat olan 14:00'e kadar geçen süre içinde misafirlerin valizlerini emanete alıp eşyalarının güvenliğini sağlamaktayız.

Aynı şekilde çıkış saati gelen fakat otobüs bileti akşam saatine olan misafirlerimizinde valizlerini emanetimizde güvenlik altına almaktayız.